3:0 z Chojnowianką

• autor: BKSBobrzanie, 2012-07-14 19:07

Zupełnie przyzwoicie jak na ten moment przygotowawczy wypadła dzisiaj drużyna seniorów w meczu z Chojnowianką. Trzon składu pozostał w zasadzie bez zmian. Na boisku zabrakło Józefa Pietrzaka, Adama Klimasa oraz Łukasza Filipiaka, wystąpili za to 4 nowi zawodnicy. Jeden w linii obrony, dwóch w pomocy oraz jeden w linii ataku. Wszyscy czterej pokazali, że mogą być sporym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Na szczególne słowa uznania zasłużył grający w napadzie czarnoskóry zawodnik. Niestety nie mamy żadnych bliższych informacji o tych zawodnikach jednak atak w którym występował grający z fryzurą a la Mario Balotelli zasługiwał na spore oklaski. Już dawno nie widzieliśmy naszej drużyny grającej dwoma nominalnymi napastnikami. Zapraszamy w środę na boisko OWS na kolejny sparing.

autor: ~Slim_statystyk 2012-07-14 23:06:50

avatar Bez kitu ale duet Filipiak-Bslotelli zrobiłby z każdej obrony mielonę :)

autor: ~Soniak 2012-07-14 23:33:26

avatar To prawda. W tej lidze nie byłoby na nich lewara :) Chyba, że jakiś brutal połamałby jednemu z nich nogi :)