Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Z KS Kolonią w niedzielę

• autor: BKSBobrzanie, 2012-08-11 00:05

Wszystkich zapraszamy na mecz w ramach PP z KS Kolonią Bolesławiec. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 na stadionie miejskim w Bolesławcu.

KS Kolonia 1-8 BKS BOLESŁAWIEC

6:0 z Olimpią Kowary

• autor: BKSBobrzanie, 2012-07-22 01:18

Bez żadnych problemów, grając w nieco rezerwowym składzie, nasza drużyna seniorów pokonała IV ligową Olimpię Kowary w stosunku 6:0.

Różnica klas dzieliła dzisiaj nasz zespół od Olimpii z Kowar. Fantastycznie kierował obroną Józef Pietrzak, pomoc pod wodzą Pawła Żmudzińskiego zdominowała plac gry, Maniek wspomagany przez młodego Kamudę dopełnili dzieła zniszczenia. Tak grającą drużynę BKSu chcielibyśmy oglądać na co dzień w meczach ligowych.

Fantastycznie zagrała cała drużyna, która swoją postawą pokazała kolegom z Kowar gdzie ich miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje strzelający dzisiaj bramki pomocnik Vitrosiliconu Iława - Zbigniew Mastalerz.

2:4 w kolejnym sparingu

• autor: BKSBobrzanie, 2012-07-18 20:18

2:4 uległa nasza seniorska drużyna w kolejnym sparingu z Orkanem Szczedrzykowice.

Dla naszego sztabu była to okazja do kolejnego sprawdzianu zawodników, którzy mogliby zasilić szeregi naszego zespołu. Należ odnotować, że dla Orkana dwie bramki strzelił Łukasz Filipiak a w obronie gości wystąpił grający jeszcze niedawno w BKSie Kotlarz.

Zapraszamy na kolejny sparing BKSu z niedawnymi rywalami ligowymi drużyną Olimpii Kowary w sobotę 21.07.2012 na boisko OWS o godz. 17:00.

3:0 z Chojnowianką

• autor: BKSBobrzanie, 2012-07-14 19:07

Zupełnie przyzwoicie jak na ten moment przygotowawczy wypadła dzisiaj drużyna seniorów w meczu z Chojnowianką. Trzon składu pozostał w zasadzie bez zmian. Na boisku zabrakło Józefa Pietrzaka, Adama Klimasa oraz Łukasza Filipiaka, wystąpili za to 4 nowi zawodnicy. Jeden w linii obrony, dwóch w pomocy oraz jeden w linii ataku. Wszyscy czterej pokazali, że mogą być sporym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Na szczególne słowa uznania zasłużył grający w napadzie czarnoskóry zawodnik. Niestety nie mamy żadnych bliższych informacji o tych zawodnikach jednak atak w którym występował grający z fryzurą a la Mario Balotelli zasługiwał na spore oklaski. Już dawno nie widzieliśmy naszej drużyny grającej dwoma nominalnymi napastnikami. Zapraszamy w środę na boisko OWS na kolejny sparing.

Nowy sezon zbliża się

• autor: Administrator, 2012-07-12 00:29

Już w sobotę nasi piłkarze rozegrają pierwszy sparing pod wodzą nowego trenera. Ciekawi jesteśmy jakie zmiany w składzie zostały dokonane przez Zarząd. Wszelkie informacje trzymane są w ścisłej tajemnicy.

Wszystkich zapraszamy na mecz 14.07.2012 o godz. 11:00 na stadionie miejskim.

I drużyna bez trenera

• autor: Moderator, 2012-06-13 10:19

Dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, że pan Marcin Ciliński w sezonie 2012/13 nie będzie już trenował naszej drużyny.

Panu Cilińskiemu serdecznie życzymy sukcesów z nową drużyną - z czasem sami się dowiecie co to za drużyna :-)

Kto mógłby zostać nowym trenerem I drużyny?

Zapraszamy do dyskusji!

LDJ, LDJ - BKS!

• autor: Administrator, 2012-06-09 14:08

Nasi juniorzy zwycięstwem nad Włókniarzem Leśną zapewnili sobie awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 (0:0). Bramki strzelali Daniel Ziółkowski(z rzutu karnego), Kacper Wojciechowski, Kornel Dobrowolski oraz... Cezary Purta(z rzutu karnego). BKS awansował ligę wyżej z drugiego miejsca, ponieważ mistrz z Mirska poinformował, że grać w LDJ nie chcą(brak kadry).